piątek, 26 lutego 2016

Nagrody, czyli akcja była i się zmyła

Był taki czas, kiedy myślałem, że mogę coś w sobie zmienić. (R.Riedel)

Na zmiany w sobie już chyba too late ale lekki szlif bloga wydawał się Malkontentce całkiem realny. Zaproszenie innych blogerów do współpracy w ramach akcji czwartkowa kawka miało być fantastycznym pomysłem integrującym Babilon. Globalnie wyszło średnio, indywidualnie – znakomicie!
Do akcji zgłosiły się cztery, barwne i niebanalne blogerki. Pat – interendo, Olivia - White Zephyr, Ewelina - secretaddiction86, Pola – Najbardziej szczupła. Bardzo Wam dziękuję. Uczyniłyście mi wielki zaszczyt i przyjemność. Taka różnorodność, kreatywność, eksplozja talentu – Wasze wpisy to prawdziwe perełki wśród postów na malkontenckim blogu.

Niestety – dziś cykl czwartkowy zmuszona jestem oficjalnie zamknąć. Ot – życie – nikt więcej nie zechciał wziąć udziału w naszej zabawie. Nad przyczynami wolę nie rozmyślać.

Formuła czwartkowej kawki zakładała nagrodę dla autora najbardziej rozczytanego posta, ale starannej lekturze i jeszcze staranniejszym namyśle stwierdzam, że to idiotyczne kryterium. No, ale czego się spodziewać po Malkontentce. Wasze posty są tak odmienne, ich formuła jest nieporównywalna i zasada komciów tu nie chwyta. W związku z powyższym postanowiłam zrobić przewrót blogowy i nagrody przyznać wedle własnej fanaberii.
Z niekłamaną radochą obwieszczam, że malkontenckie upominki trafią do…
Pat, Oliwki, Eweliny i Poli

Nagrody są równorzędne i powoli do Was trafiają. Proces wysyłania - z przyczyn technicznio- wirtualno- zakupowych zakończy się w okolicach 10 marca. Mam nadzieję, że paczuszki przyniosą choć moment radości.
Adresy Oliwia i Pola poproszę:)


20 komentarzy:

 1. Na zmiany w sobie też nigdy nie jest zbyt późno :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że tak mało dziewczyn napisało.

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję dziewczynom! Miło sie czytało:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że przeoczyłam akcje :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jak zwykle, najbardziej zorientowana blogerka w sieci :D nic nie wiedziałam o tych zapisach, ale posty dziewczyn były bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A to już? Szkoda :) dziewczyny super!

  OdpowiedzUsuń
 7. Akcja mi się podobała, wpisy były ciekawe. Niestety nie posiadam lekkiego pióra. Mam nadzieję, że od czasu do czasu będziesz miała kogo publikować a ja będę miała przyjemność przeczytać te wpisy.
  Pomysł z nagrodami jest świetny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem maksymalnie zaskoczona. Właściwie myślałam, że nowe ikony na facebook'u nie zostaną przeze mnie nigdy wykorzystane, tymczasem bardzo chciałabym tu wstawić "WOW". Właściwie chciałam tylko powiedzieć, że mi jest przede wszystkim bardzo miło, że mogłam coś u Ciebie opublikować, zresztą - napisałam o tym część posta:p

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda, że tak fajne czwartkowe posty się skończyły:(
  Gratulacje:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje dla dziewczyn :) Należy Wam sie nagroda :)

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja odkryłam Cię nie dawno i nawet nie wiedziałam o takim dilu. Myślę, że to fajna sprawa!!! Sama wzięłabym udział. Może pomyślisz jeszcze o podobnych "obiadkach czwartkowych" już bez prezentu a dla fanu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. O bejbe ! Jak chcesz to mogę podesłać Ci jeszcze parę moich wypocin na czwartkowe czwartki :D bo ja bardzo lubię i przyznaję się, że czatuje sama na te wpisory i skoro nikt nie chcę to ja chętnie podejmę się tej heroicznej walki utrzymanie czwartowego konceptu !

  OdpowiedzUsuń
 13. Z całym szacunkiem do św. pam. Ryszarda, zawsze jest czas kiedy jeszcze można coś w sobie zmienić...

  OdpowiedzUsuń
 14. Ojej szkoda, że nikt więcej się nie zgłosił :( Ja bym bardzo chętnie coś wypociła, ale kiedy?? Ostatnio brak mi czasu na wszystko :( Tak czy owak pomyślimy Kasia, nie łam się!
  A dziewczynom gratuluję, bo kawał dobrej roboty odwaliły :)

  OdpowiedzUsuń
 15. może nie zgłosiło się zbyt duzo, ale za to jaka jakość! gratulacje dla dziewcząt a pomysł był fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 16. zgłoszone dziewczynę napisały świetne posty! Ja o paznokciach jedynie mogłam haha

  OdpowiedzUsuń
 17. zgłoszone dziewczynę napisały świetne posty! Ja o paznokciach jedynie mogłam haha

  OdpowiedzUsuń