środa, 17 sierpnia 2016

UWAGA! Wpadka!

Ludzie kochani, chcecie poczytać o włosowych wpadkach? O tym jak Malkontentka dała ciała i o mały figiel... nie została bez owłosienia? O dylemacie - zgolić na glacę czy zakupić czapkę uszankę? Jeśli lubicie takie mięsne historyjki - zapraszam do Fair Hair Care. W TYM poście Malkontentka i inne dziewczyny pokażą Wam, co tak naprawdę oznacza słowo umoczyć!

8 komentarzy:

 1. Sexi rudzielec i holyłódzkie loki? to ja ;D ale serio masakra ;O

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale że co? To ja lecę czytać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam! Dalej żałuję Ciebie przez ten przeklęty Curl System... ale włosy na szczęście odrastają i jestem pewna że z czasem będą przepiękne i takie jakie tylko chcesz!

  OdpowiedzUsuń
 4. No niestety tak to się kończy... ja tez ostatnio przeszłam na blond z bardzo ciemnych włosów, dodam że u fryzjera. Na głowie byłam rudzielcem o wielu odcieniach, dopiero drugie podejście zmieniło sytuację. Ale i tak nic nie przebije sytuacji w której to rodzice porzucili mnie do sąsiadów jako mała dziwczynke. Sąsiad zabawie się we fryzjera i obciąl mi włosy na chłopaka z włosów do ramion. Możesz wyobrazić sobie zdziwienie rodziców ???? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. No niestety tak to się kończy... ja tez ostatnio przeszłam na blond z bardzo ciemnych włosów, dodam że u fryzjera. Na głowie byłam rudzielcem o wielu odcieniach, dopiero drugie podejście zmieniło sytuację. Ale i tak nic nie przebije sytuacji w której to rodzice porzucili mnie do sąsiadów jako mała dziwczynke. Sąsiad zabawie się we fryzjera i obciąl mi włosy na chłopaka z włosów do ramion. Możesz wyobrazić sobie zdziwienie rodziców ???? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ło matko Malkontentka łysa!Mam nadzieje że do tego nie doszło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej Sisi:) Uściski przesyłam mało mnie bo niestety dopadły mnie nieoczekiwane słabe przejścia rodzinne i nie było ani chęci ani weny ani nic ... czas chyba jednak wracac do żywych buziaki!

  OdpowiedzUsuń