sobota, 2 sierpnia 2014

Jeżeli dają ci coś za darmo, dzwoń po policję...

...takie ostrzeżenie pana Eco jest jak najbardziej uzasadnione w czasach, gdy wyłudza sie od babci resztki emerytury cyniczną metodą "na wnuczka" lub oferuje sie grupie zdeterminowanych rencistów uzdrawiającą pościel, za której cudne i cudowne właściwości bedą płacić przez resztę swojego utopionego w długach życia... Także sytuacja, gdy dają nam coś gratis rzeczywiście może wydać sie mocno podejrzana, a to z tej prostej przyczyny ze w tych nastawionych na konsumpcję czasach nikt nikomu nic za darmo nie daje... No ale drodzy Państwo ja coś za darmo dostałam:))). Od agencji Streetcom otrzymałam krem Revitalift Magic Blur firmy L'ORÉAL Paris. No w sumie kremu do końca gratis nie otrzymałam, ponieważ muszę go przetestować, opisać wrażenia - a wraz ze mną ma to uczynić 20 innych osób, które pierwej należy obdarować próbkami! Zatem robota jest! Ale jakże przyjemna to robota:)))).
Krem jak obiecuje producent ma natychmiast widocznie wyglądzić linie, zmarszczki i pory a po miesięcu stosowania mamy już zdecydowanie zauważyć poprawę jędrności skory, wyrównanie jej kolorytu i wygładzanie naszych "zmięć":).
Krem otrzymujemy w prześlicznym pudełeczku - plus za wysoka, naprawdę wysoka estetykę. Pachnie dość intensywnie ale mnie akurat taki zapach odpowiada, mimo ze wyczuwam w nim lekką apteczną nutę. Rozprowadza się przyjemnie, równie przyjemnie wchłania. A po zastosowaniu ...no cóż ja generalnie jestem urodzonym sceptykiem i pesymistą zatem w magiczne działanie upiekszaczy nie wierzę ...ale kurka wodna - ten krem jest naprawdę skuteczny! Skóra po aplikacji jest bardzo gładka, taka aksamitna. Do tego cudownie matowa. Pory stają sie niewidoczne! (Efekt identyczny jak po zastosowaniu bazy przeciw rozszerzonym porom Benefita). Rzeczywiście wyglada młodo i świeżo. Testuję zatem ochoczo ja, testują moje koleżanki i znajome. Czekamy na dalsze efekty. Póki co, obietnice producenta uważam za spełnione!

1 komentarz:

  1. Świetnie prezentuję się ten krem.Czekam na dalsze efekty i miłego testowania życzę:)..koniecznie daj znać jak się spisał:)

    OdpowiedzUsuń