wtorek, 6 września 2016

Epitafium dla praw kobiet

W dniu 5 lipca 2016 r. został złożony w Sejmie RP projekt ustawy, który ma na celu całkowite zakazanie aborcji, nie bacząc na zagrożenie dla życia i zdrowia kobiet. Prawdopodobnie pierwsze jego czytanie dokona się lada chwila.
...
Akt seksualny z rewolwerem przy skroni. 

To nie jest tak, że puste słowa z paragrafów zawsze przytrafiają się innym a nie nam... W każdej chwili - teraz również - stają się czyjąś smutna rzeczywistością. Ciąża z gwałtu, zagrożenie życia matki, potworności o których nie chce się myśleć, bo po co psuć sobie samopoczucie... Rosyjska ruletka. Za zakrętem może zdarzyć się niejedno i to każdej z nas. We współczesnym świecie kobiety to towar. Są gwałcone, mordowane, sprzedawane. To, co wyprawia się z nimi w niektórych krajach islamskich czy w azjatyckich przechodzi wszelkie wyobrażenie. W cywilizowanym świecie zwierzęta mają większe przywileje niż te nieszczęśniczki. Brońmy zatem tego, co już raz zostało wywalczone. Bo to, że nad Wisłą kobiety występują przeciwko kobietom - to wstyd, hańba i zbrodnia. 
I jeszcze jedno. 
Jedynie systemy totalitarne uzurpują sobie prawo do kontrolowania rozrodczości obywateli. Zapamiętajcie!

Tania ta nasza demokracja. Poszła za 500 zeta.

A miał być post o dermarollerze...

29 komentarzy:

 1. Normalnie seksu się odechciewa....
  Mnie wkurza, że tyle do powiedzenia na ten temat mają księża, panowie politycy i babska po menopauzie - czyli ci co w ciąży na pewno nie będą.
  Może ustalmy roczny limit wytrysków męskich? To i aborcja będzie mniejszym problemem, bo ilość ciąż spadnie....

  OdpowiedzUsuń
 2. O ja bym te 500 rozwinęła... ale po co. Zaraz będzie, że jak dają to się siedzi cicho i że skoro nie biorę, to po co się odzywam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, przyjaciół się takimi tekstami nie zdobędzie :)
   A z drugiej strony to i z naszych pieniędzy przecież, więc czemu mamy milczeć?

   Usuń
  2. Mowa, miedzy zęby mozna dostać:)

   Usuń
  3. hahahahaaaaa :)
   Pierwszy raz w zęby, potem to już faktycznie między :DDDDD jeśli zostaną jakieś, pomiędzy które można trafiać :DDD

   Usuń
  4. anulka, Ty się nie śmiej...Kiedys dwie takie mało co a przegryzłyby mi tętnicę szyjną!

   Usuń
  5. Bo takie dwie to gorsze od takich dwóch są.

   Usuń
  6. Takie dwie sa straszliwe!

   Usuń
 3. Nie jestem za aborcją, przerażające jest że zdrowe matki, które zaliczyły wpadke ze swoim wieloletnim partnerem chca jej dokonywać, bo wolą pieska niż dziecko. Może głupio myślę, ale jesli idzie o aborcję to w uzasadnionych przypadkach powinno dać się kobietom wybór, a co do gwałtów jak słysze że gwałciciel dostał pół roku więzienia to mi ręce opadają, obciąć sprzęt i po sprawie, ot tyle mam do powiedzenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mysle, że nikt nie jest za aborcją. To nie bułka z masłem. Ale przede wszystkim jestem przeciwko odebraniu prawa wyboru. Taka sytuacja w XXI w nie moze miec miejsca.

   Usuń
  2. Ja też nie jestem za aborcją, w ogóle nawet nie rozumiem jak można chcieć zabić (pokroić w swoim brzuchu) własne dziecko...
   Niby mamy ten XXI wiek, a nadal niektórzy się bzykają po krzakach bez zabezpieczenia, a potem biadolą (wiem, generalizuję). To jest bardzo trudny problem i moim zdaniem powinien się rozpocząć od edukacji seksualnej, a nie zakazów. Zakazy generują tylko bunt i zejście do podziemia, a to nawet bardziej niebezpieczne :(
   Jeżeli się nie planuje dzieci to się powinno wysterylizować i tyle, wtedy problem aborcji zniknie...

   Usuń
 4. Też uważam, że to co robi teraz pis jest śmieszne... Zaraz msze będą obowiązkowe. Nie rozumiem nawet tej logiki z ich strony? Co, jeśli jakaś kobieta może umrzeć rodząc to dziecko? Ma umrzeć tylko ze względu na przekonania jakiejś grupki osób(m. in. pani pawłowicz etc.)?

  Zapraszam do mojego nowego bloga z grafikami.
  http://kamilsart.blogspot.com/
  Chętnie zaobserwuje Twojego bloga w zamian za obserwację mojego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli to przejdzie to kobieta będzie miała mniej praw niż zwierzęta czy wiezniowie. Planujac ciążę trzeba będzie od razu brać pod uwagę opcje śmierci albo kratek.

  OdpowiedzUsuń
 6. jak czytam takie rzeczy to automatycznie jestem zdenerwowana i smutna zarazem..

  http://wooho11.blogspot.com/ - Zapraszam <3 Jeśli Ci się spodoba - zaobserwuj :* Na pewno się odwdzięczę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! Ja też! A jak piszę, to już generalnie mnie trzęsie

   Usuń
 7. Ja nie mogę uwierzyć, że obecnie w Polsce takie cyrki się dzieją. Nie znam się na polityce, ale dziwi mnie iż to 500 zł dało przyzwolenie na gwałcenie praw i samowolkę. No, ale będą milczeć, bo kasę biorą i modlić się po nocach by im się nie przyrafiła żadna z tych rzeczy. Ludzie, którzy głosowali na tych bandytów niestety są niereformowalni. Moja bliskw znajoma jak się dowiedziała, że nasz prezydent chciał sprzedać Polaków za granicą to stwierdziła iż to niemożliwe, bo przecież to człowiek wykształcony i taki miły. Ręce opadają...

  OdpowiedzUsuń
 8. Przygnębiające... prawo jest sankcjonowane dla ludu nie dla jednostek... jednostka, dramat - kogo to obchodzi... ksiądz głodny nie jest a za sakramenty skasuje i tyle go to obchodzi skoro odpowiedzialność jedynie kobieta ponosi...hehhhh

  OdpowiedzUsuń
 9. Kobieta ma prawo decydować o sobie.. o swoim ciele.. wiadomo, w razie widzi mi się to co innego, ale jeśli chodzi o zdrowie.. życie.. to czemu ma nam ktoś mówić, co mamy robić?
  Straszne jest to co się dzieje...

  OdpowiedzUsuń
 10. obawiam sie ze on wejdzie w zycie

  OdpowiedzUsuń
 11. Ech "rynce" opadają. To straszne. Wiele rzeczy ciśnie mi się na usta ale żadne cenzuralne. Palanty.

  OdpowiedzUsuń
 12. kobieca to organ myślący i powinien decydować o sobie ...

  OdpowiedzUsuń